500 TL Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz kargo

About Us

HİKAYEMİZ

Shumanss Mobilya Kimyasalları Sanayi Ticaret Ltd. Şti , 2019 tarihinde İSTANBUL’ da kurulmuştur. Şirketimizin, faaliyet alanı ahşap Mobilya sektöründe kullanılan, endüstriyel yapıştırıcılardır. Şirketimiz, kurulduğu tarihten bugüne çalışmalarını sektörde yetişmiş tecrübeli ve uzman bir kadro ile sürdürmektedir. Firmamız satış odaklı bir firma olmakla beraber, kullanıcıyı, bilgilendirerek, doğru ürünü, doğru kullanım şartlarında ve en ekonomik şekilde kullandırmaya yönelik bir anlayışla çalışmayı hedeflemiştir. Ahşap mobilya imalatında, sorunsuz kullanılan geniş bir ürün çeşitliliğine ve deneyimine sahip olan firmamız, sektörel bazda bütün ihtiyaçlara cevap verebilecek kabiliyet ve kapasitedir. Firmamız, belirtilen çalışma anlayışı ile Ülkemizin en iyileri arasında yer almaktadır. Uzman kadromuz geçmişte olduğu gibi bu gün de, yaptığı çalışmalarla yeni ve farklı ürünleri değişen ve gelişen şartlara göre kullanıma sunmanın çabası içerisinde olacaktır. tutkalcim.com bir Shumanss Mobilya Kimyasalları Sanayi Ticaret Ltd. Şti iştiraki olup, perakende satış hizmetini sunmaktadır.

NEDEN BİZ..

GÜVENLİ TESLİMAT

Ürünlerinizi özenle paketliyor ve en hızlı şeklide size ulaşmasına gayret ediyoruz.

KREDİ KARTI ÖDEMESİ

Sitemizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz veri tabanımızda barındırılamz.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşterilerimiz sorularını cevaplamak için temsilcilerimiz hazır beklemektedir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Artun Alyan

Artun AlyanSEO - ETA Yazılım

İşyeri dekorasyonumuzda Aqua boyalarını tercih ettik. Mükemmel sonuç aldık. Tutkalcim.com’ a yardımları için teşekkür ederiz.

Roy Karslıgil

Roy KarslıgilKurucu Ortak - Roy Mobilya Snayii

tutkalcim.com vasıtası ile tüm Shumanss Mobilya Kimyasal ürünlerini aldık. Kalitesinden çok memnun kaldık. Gününde saatinde ürünlerimiz teslim edildi. Teşekkür ederiz.

0
+
MÜŞTERİLERİMİZ
0
EKİBİMİZ
0
AD
ÜRÜN ÇEŞİDİMİZ
0
İHRACAT YAPILAN ÜLKE
0
AR-GE EKİBİMİZ